BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Taip, jis niekad negalvoja, ką sako ar daro. Jo rankos dažnai sudirgusios nuo šalčio, nes jis niekad neturi pirštinių. Jis geria, kad nuskandintų problemas, kurių nėra ir niekad negalvoja, kas bus. Jis tvirtai susitaikęs su tuo, kad mirs. Jam visiškai nesvarbu, kada. Jo svajonė - mirti jaunam. Jam patinka nesirūpinti rytojumi, nes tuomet viskas gerai. Malonumą atranda grodamas. Jis švelniai užkabina gitaros stygas, lyg ją glamonėtų, ir groja, groja, groja. O mes klausomės, klausomės pakerėti. Jis gražus. Toks, apie kurį svajoja daugelis merginų. Juokiasi, kai jam linksma ir verkia, kai liūdna. Man ant peties.


Labai pažeidžiamas. Jį jaukintis reikia labai atsargiai. Bet jeigu prisijaukini, tai visam gyvenimui.
Pamatęs verkiančią jauną mergaitę, preina, paglosto galvą, ilgais pirštais nušluosto ašaras nuo blakstienų. Jis dažnai nesupranta, jog tokios jaunos mergaitės labai lengvai pažeidžiamos meilės. Jis nesupranta, kodėl patinka toms jaunoms verkiančioms mergaitėms. Jų dažniausiai ilgos blakstienos.


Kai jis miega, nusikaltimas į jį nežiūrėti, nes būna ypač gražus. Vis dėl to, jis niekad nesuauga, lieka vaiku. Netramdo savo fizinių poreikių, o vėliau būna nusivylęs, jog viskas buvo ne taip, kaip jis norėjo. Ir jis nepažįsta pasaulio, nes dažniausiai mato jį gražų ir kupiną džiaugsmo.


Na ir kas, jog jis toks. Jis mano draugas. Beveik brolis. Myliu jį tokį, koks yra.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Vienas komentaras įrašui “Na ir kas?”
  1. Amfa rašė:

    Velniškai nuoširdžiai išreikšti jausmai.

Komentuokite

Norėdami komentuoti turite prisijungti. Atsijungti »