BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sentimentalu. Kvaila. Vaikiška.
Sentimentalu? Kvaila? Vaikiška?

Gal todėl, kad aš sentimentali, kvaila ir vis dar vaikas. Gal todėl, kad vis dar negaliu Jo pamiršti, nors taip ir neišdrįsau pasakyti, kaip jaučiuosi ir ką jaučiu. Dar nėra vėlu. Aš vis dar čia, o Jis šalia, kai man Jo reikia, kaip visada; aš galėčiau Jam pasakyti “aš tave myliu, noriu, kad būtume kartu”.

Man baisu išgirsti Jo atsakymą. Man baisu pamatyti Jo lūpas, tariančias “Tu dar vaikas, tai neįmanoma, pamiršk, mes per daug skirtingi, atleisk”.

Aš nenoriu prarasti to, ką turiu dabar. Savo draugo. Jei aš išdrįsiu tai padaryti, to, kas buvo tarp mūsų, daugiau nebebus, nes kiekvienąkart į mane pažvelgęs Jis galvos, kaip aš jaučiuosi, o man bus nesmagu. Skaudu. Ir nebeliks tarpusavio atvirumo, kurį  taip stipriai vertinu.

Nes Jis nekeičia savo sprendimų lygiai taip pat, kaip nekeičia savęs. Jis sako, jog viskas, ką Jis turi, daro Jį pačiu savimi, todėl Jis toks ir liks.

Man skauda. Aš privalau tylėti. Tai nieko nekeičia.

Greičiausiai Jis pats nėra vienintelė mano bailumo priežastis. Savo Vienatvę myliu ne mažiau, nei Jį. Tai verčia mane rinktis ir savo nelaimei, linkstu prie Vienatvės. Gal aš tiesiog neturiu sąžinės. Jei būčiau su Juo, Jis greičiausiai pavirstų ta visa ėdančia pabaisa. Nors tiesą sakant, aš save apgaudinėju; Jis jokiu būdu nepasakytų man taip.

Grįžtu prie savo ištakų ir prie savo žiočių  - nes ir gimstame, ir mirštam mes vieniši; tad kodėl taip nepragyvenus viso savo gyvenimo?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Apie Jį ir Vienatvę”
 1. Sentimentalu? Kvaila? Vaikiška?

  Sentimentalu?Nemanau,bet manau,kad truksta tau pykcio..TU suklupai,o turi atsistoti ir trenkti stipriai jam ,juk jis visdelto nuskyne tavo saule..Vienatve,negerai..Bet gerai,tai,kad turi daug laiko apmastytam,o tai pravercia.

  Kvaila?Kvailas tik jo atsisveikinimas:priezastis banali,nieko nepaaiskinanti,na galbut tu kanors ir nutylejai.

  Vaikiska? Galbut jaunatviska :),bet nera is serijos vaikam..

  Bent jau as taip manau,nezinau ka pasakys kiti,bet linkiu sekmes.

 2. Kiti nepasakys nieko. Bet Tu pasakei. Ačiū.

 3. Matai Gerda,sunku cia atrasti tuos laiskus,kurie tikrai yra kasko verti..Visdelto publikuoti ir sulaukti daug demesio nevisada pasiseka :) as pamaciau tavo kurini ,kiti ne.Mane sudomino tavo istorija,o kitiem gal pritruko zodziu ar tiesiog nesuprato :)

Komentuokite

Norėdami komentuoti turite prisijungti. Atsijungti »